HAKKIMIZDA

Akşahin yapı ve elektronik inş.san.tic.ltd.şti. 2009 yılından bu yana inşaat ve bilişim sektöründeki faaliyetlerinin yanı sıra 2013 yılından itibaren ülkemiz teknoloji kullanıcılarının hakkettiği yüksek kalite standartlarına sahip kendi markası olan , EXCON marka tablet PC’lerin , cep telefonları ve diğer ürünlerin üretim ve satış yetkilisi olarak teknoloji pazarına sunmaktadır.

Üretim merkezinde 200'ün üzerinde çalışan kadrosunun % 20'lik bölümü mühendislik ve yönetim departmanından oluşmaktadır. Teknik altyapısı ve nitelikli, çalışan kadrosu ile Türkiye pazarına ürün sunarak , teknolojiyi yakından takip eden öncü yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleri Türkiye teknoloji pazarında müşterileri ile buluşturmayı temel ilke olarak hedef almaktadır.

Excon marka tablet PC’lerin , cep telefonları ve diğer ürünlerin, Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalar ile proje bazlı çalışmalarının yanı sıra  son kullanıcıya, bayiler ve satış noktaları ile ulaşması sonucu Türkiye genelinde satışlarına müşteri memnuniyeti odaklı olarak devam etmektedir.

Şirketimiz üreticisi olduğumuz excon marka ürünlerin yanı sıra, alldo cube company arasında başlayan işbirliği sonucu Akşahin yapı ve elektronik, cube markalı ürünlerin Türkiye distribütörü olarak tüm Türkiye’de cube tablet PC ürünlerinin 2012 yılından itibaren tek yetkili ithalatçısı olmuştur.

HABERLER

Excon 5651 satışta

Excon 5651 bayilerimizde satışta.

DEVAMI>

Bluetooth Termal Yazıcı

Excon bluetooth termal yazıcı tüm bayilerimizde satışa sunulmuştur, detaylı bilgi için 0850 303 1 600 numaralı destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz

DEVAMI>

Era K8 satışta

Excon'un 5.5inç'lik yeni modeli ERA K8 tüm bayilerimizde satışa sunulmuştur.

DEVAMI>